+371 26322264
+371 27001074

Audēju iela 3, Smiltene

Smiltenes nov., LV-4729

+371 26322264
+371 27001074

Pr-Pk: 9:00 - 18:00
S: 9:00-14:00
Sv: Brīvs

Auto no Vācijas uz pasūtījuma

Nereti, plānojot iegādāties jaunu auto, liela daļa cilvēku vēlas tādu automašīnu, kas vēl nav redzējusi Latvijas ceļus.. Bet, kā būt drošam pērkot auto, kas atrodas 2000km attālumā? Ļauj to izdarīt mums. 

Pēdējo 20 gadu laikā no Vācijas esam atveduši vairākus tūkstošus vieglo automašīnu, kā arī dažāda veida komerctransportu. Esam uzkrājuši neizmērāmu pieredzi par pašu vācu auto tirgu, pārdevējiem, kā arī svarīgākajām niansēm, kam jāpievērš uzmanība, lai gan mēs, gan Tu būtu pārliecināti par nopirkto auto. Saviem klientiem piedāvājam piegādāt jebkura izlaiduma gada, markas un modeļa automašīnas pēc individuāla pasūtījuma. 

Ja vēlies būt drošs par savu izvēli, pērkot auto bez iespējas to apskatīt, uztici to mums!

Kāpēc iegādāties auto no Vācijas?

Runājot par automašīnas iegādi, pirkt auto Vācijā ir daudzu pircēju pirmā izvēle. Iemesli tam var būt dažādi:

Tādēļ automašīnu kopējais tehniskais stāvoklis ir labāks, kā tām, kas pieejamas vietējā tirgū.

Kā notiek auto piegāde no Vācijas?

Viss piegādes process sastāv no 5 vienkāršiem soļiem:

cipars viens

Automašīnas izvēle

Ja vēl neesi atradis sev piemērotāko auto, vari to uzticēt mums! Izvēloties automašīnas galvenokārt izmantojam populārākos tirdzniecības portālus Vācijā – mobile.de un autoscout24.de. Atradīsim Jūsu prasībām atbilstošu lietotu, mazlietotu vai arī jaunu auto, sākot ar virsbūves tipu, dzinēja veidu, krāsu, papildus aprīkojumu un cenu.

auto meklēšanas ikona
auto pārbaudes saraksts
cipars divi

Automašīnas pārbaude

Pirms automašīnas iegādes tā tiek rūpīgi pārbaudīta. Vispirms sazināmies ar pārdevēju, pārbaudām mašīnas vēsturi – nobraukumu, vai mašīna nav sista, zagta, vai izmantota kā taksometrs. Ja vēsture ir tīra un tiek pieņemts lēmums par labu auto iegādei, mūsu eksperts dosies apskatīt izvēlēto auto, veikt testa braucienu, kā arī novērtēt tā tehnisko un vizuālo stāvokli.

cipars trīs

Iegāde

Ja tehniskais un vizuālais stāvoklis ir labs un auto visas pārbaudes ir izturējis, pēc saskaņošanas ar klientu tas tiek nopirkts. Nākamais solis – automašīnas transportēšana uz Latviju. 

Auto iegādes dokumenta sastādīšana
auto no vācijas uz pacēlāja
cipars četri

Reģistrācija un tehniskā apskate

Kad auto no Vācijas būs nokļuvis līdz mūsu ofisam, vēlreiz veiksim tehnisko pārbaudi un sagatavosim to reģistrācijai un tehniskajai apskatei. Ja vēlēsies, iespējams automašīnu uzreiz reģistrēt uz Tava vārda, lai Tu būtu pirmais īpašnieks Latvijā. Ja nē, piereģistrētu auto ar jau izietu tehnisko apskati varēsi saņemt pie mums, Audēju ielā 3. Visām piegādātajām automašīnām nodrošinām reģistrāciju un garantējam tehnisko apskati.

cipars pieci

Nodošana Tev!

Pēc nepieciešamības tiek iztīrīts automašīnas salons un nomazgāta virsbūve. Ja reģistrācija tika veikta uz mums, atliek tikai veikt īpašnieku maiņu un iegādāties OCTA auto apdrošināšanu, ko visu iespējams veikt mūsu ofisā.

Interesē kā šis process izskatās praksē? Spied “Pasūtīt auto”!

auto tiek mazgāts

Līzings

Ja noskatīto auto esi izlēmis iegādāties izmantojot līzinga kompānijas pakalpojumus, palīdzēsim atrast izdevīgāko risinājumu un nokārtot nepieciešamās formalitātes. Sadarbojamies ar Latvijā lielākajām un atpazīstamākajām auto līzinga iestādēm.

Lai uzzinātu vairāk par līzinga iespējām un noskaidrotu vairāk, spied “Pieteikties līzingam”!

Pasūtīt auto

Esi jau noskatījis kādu auto? Nosūti mums sludinājuma saiti un mēs automašīnu pārbaudīsim. Ja vēlies auto meklēšanu uzticēt mums – aizpildi nepieciešamo informāciju un mēs atradīsim labāko piedāvājumu!

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā! Ir iespējams nokārtot līzingu ar 30-60 dienu termiņu automašīnas iegādei.

Jā, katra automašīna tiek apskatīta un pārbaudīta klātienē pirms tās pirkšanas.

Standarta situācijās, no pasūtīšanas brīža, auto piegāde no Vācijas aizņem 1-3 nedēļas. Parasti ilgākā procesa daļa ir pareizās automašīnas piemeklēšana. Ja automašīnu būsi jau atradis pats, piegādes process var būt ļoti ātrs.

Paldies!

Pieteikumu esam saņēmuši un mēs drīzumā ar Tevi sazināsimies.